Street Style – Paris Collections: WOMEN SS15 – September 23 To September 01 October, 2014

Minimalistyczne tatuaże coraz częściej zdobią nasze przedramiona, dłonie czy plecy. Tatuaże stały się powszechnym sposobem na ozdobienie ciała, który nikogo nie szokuje. Proste linie i nieskomplikowane wzory stają się coraz popularniejszym wyborem zarówno wśród osób, które chcą zrobić sobie swój pierwszy tatuaż, jak i tych, którzy są już z tą sztuką zaznajomieni. Wiele osób robi sobie tatuaż ze względu na symbolikę danego znaku czy obrazka, który potrafi wyrazić więcej niż mnóstwo słów. Tatuaże mogą przywoływać dobre lub złe wspomnienia, wspaniałe chwile, ludzi, a nawet zwierzęta. Sprawdź, jakie minimalistyczne tatuaże są aktualnie na czasie.

W ostatnich miesiącach w trendach są tak zwane tiny tatto, czyli bardzo małe tatuaże, które tatuujemy na dłoniach, kostkach czy nawet twarzy. Często wykonane za pomocą jednej linii przestawiają proste wzory, które mogą mieć dla nas ogromne znaczenie czy po prostu chcemy mieć taki rodzaj ozdoby na swoim ciele. Minimalistyczne tatuaże to idealny sposób na wyróżnienie się w sposób subtelny i mniej oczywisty. Ten rodzaj tatuaży często wybierają artyści, zwłaszcza ci alternatywni i niepodążającym za głównym nurtem. Poznaj kilka ciekawych wzorów i motywów, które mogą stać się dla Ciebie inspiracją i pomysłem na własny tatuaż.

Minimalistyczne tatuaże, które pięknie zdobią ciało

Minimalizm przewija się w różnych dziedzinach życia, dlatego nikogo nie dziwi, że stał się trendem również w sztuce tatuażu. Subtelne i proste tatuaże szturmem zdobywają coraz większe grono zwolenników, którzy ozdabiają swoje ciało liniami przypominającymi te malowane cienkopisem. Poznaj najciekawsze minimalistyczne wzory, które będą stanowić idealną ozdobę dla twoich ramion, dłoni czy stóp.

Przeczytaj też: JESSICA ALBA POKAZAŁA SIĘ W SWETRZE Z POLSKĄ METKĄ. TEN MODEL NA PEWNO SPODOBA SIĘ TEŻ FANKOM MINIMALIZMU

Zdjęcie główne: Kirstin Sinclair/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *