Mini-tatuaże są wciąż w trendach. Jakie wzory będą najlepsze? Oto kilka inspiracji

Mini-tatuaże są wciąż w trendach. Jakie wzory będą najlepsze? Oto kilka inspiracji
/
/
Tatuaże
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Co jest ważne, jeśli mowa o tatuażach? Liczy się przede wszystkim to, co dany tatuaż przedstawia, jakość jego wykonania a przede wszystkim to, co oznacza dla Ciebie.

W ostatnim czasie najmodniejsze są te nie tylko minimalistyczne ale i małe rozmiarowo. Wydają się wtedy bardziej eleganckie niż duże, rzucające się w oczy tatuaże, pokrywające np. całe ramię (tzw. rękaw). W razie potrzeby łatwiej jest je również zakryć ubraniem lub akcesoriami. Spójrz, jakie propozycje małych tatuaży przygotowaliśmy dla Ciebie.

Słodkie – małe tatuaże kojarzą się z czymś uroczym. Jeżeli ma on odzwierciedlać twoją osobowość a wciąż w głębi duszy czujesz się dzieckiem, jest to propozycja idealna dla ciebie. Rozkoszne zwierzątka w wersji mini, w ujęciu realistycznym lub bardziej ‘kreskówkowym’ stylu new school są bardzo popularnym wyborem.

O głębokim znaczeniu – w małym formacie mogą świetnie prezentować się rzeczy, którym w swoim życiu przypisujesz ogromne znaczenie. Wiele osób wybiera swoje życiowe motto, ulubiony cytat z wiersza, piosenki czy filmu, imię ukochanej osoby. Nie musi to być oczywiście napis, można wykorzystać jakiś symbol czy motyw. Dla takich tatuaży najczęściej wybieranym miejscem na ciele jest wewnętrzna strona nadgarstka, ramię czy obojczyk.

Minimalistyczne – dla osób o wyczuciu stylu i chcących, aby tatuaż był bardzo uniwersalny, zaleca się wybranie stylu minimalistycznego. Uproszczone symbole czy napisy, wykonane jedynie czarnym tuszem, bez użycia dodatkowego koloru powstają bardzo szybko i z biegiem lat łatwo można je odświeżyć. Kolejną zaletą takiego małego i prostego tatuażu jest to, że miejsce gdzie może zostać wykonany jest kompletnie dowolne. Często wybierane są dłonie, żebra, mały fragment skóry tuż za uchem czy podstawa karku.

Przeczytaj też: Jak tworzyć selfie doskonałe? Oto kilka wskazówek od fotografa

Zdjęcie główne: Content Pixie/ unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak stylizować długie sukienki plus size na różne okazje?
/
Jak stylizować długie sukienki plus size na różne okazje?
Stylizacja plus size może być wyzwaniem, szczególnie gdy chodzi o długie sukienki. Nasz przewodnik pomoże Ci wybrać strój na różne okazje, łącząc modę i komfort.
Jak dbać o skórę po wykonaniu makijażu permanentnego?
/
Jak dbać o skórę po wykonaniu makijażu permanentnego?
Po makijażu permanentnym skóra wymaga specjalnej pielęgnacji, aby zapewnić szybkie gojenie się skóry i utrzymanie trwałego efektu. W artykule przedstawimy kilka wskazówek, jak prawidłowo pielęgnować skórę po wykonaniu makijażu permanentnego.
Jak osocze bogatopłytkowe przyspiesza regenerację skóry: korzyści i potencjalne efekty uboczne
/
Jak osocze bogatopłytkowe przyspiesza regenerację skóry: korzyści i potencjalne efekty uboczne
Dowiedz się więcej o terapii osoczem bogatopłytkowym, jej roli w przyspieszeniu procesu regeneracji skóry, korzyściach płynących z tego typu leczenia oraz potencjalnych efektach ubocznych.