content-pixie-bLWaYQlfaZ0-unsplash

Co jest ważne, jeśli mowa o tatuażach? Liczy się przede wszystkim to, co dany tatuaż przedstawia, jakość jego wykonania a przede wszystkim to, co oznacza dla Ciebie.

W ostatnim czasie najmodniejsze są te nie tylko minimalistyczne ale i małe rozmiarowo. Wydają się wtedy bardziej eleganckie niż duże, rzucające się w oczy tatuaże, pokrywające np. całe ramię (tzw. rękaw). W razie potrzeby łatwiej jest je również zakryć ubraniem lub akcesoriami. Spójrz, jakie propozycje małych tatuaży przygotowaliśmy dla Ciebie.

Słodkie – małe tatuaże kojarzą się z czymś uroczym. Jeżeli ma on odzwierciedlać twoją osobowość a wciąż w głębi duszy czujesz się dzieckiem, jest to propozycja idealna dla ciebie. Rozkoszne zwierzątka w wersji mini, w ujęciu realistycznym lub bardziej ‘kreskówkowym’ stylu new school są bardzo popularnym wyborem.

O głębokim znaczeniu – w małym formacie mogą świetnie prezentować się rzeczy, którym w swoim życiu przypisujesz ogromne znaczenie. Wiele osób wybiera swoje życiowe motto, ulubiony cytat z wiersza, piosenki czy filmu, imię ukochanej osoby. Nie musi to być oczywiście napis, można wykorzystać jakiś symbol czy motyw. Dla takich tatuaży najczęściej wybieranym miejscem na ciele jest wewnętrzna strona nadgarstka, ramię czy obojczyk.

Minimalistyczne – dla osób o wyczuciu stylu i chcących, aby tatuaż był bardzo uniwersalny, zaleca się wybranie stylu minimalistycznego. Uproszczone symbole czy napisy, wykonane jedynie czarnym tuszem, bez użycia dodatkowego koloru powstają bardzo szybko i z biegiem lat łatwo można je odświeżyć. Kolejną zaletą takiego małego i prostego tatuażu jest to, że miejsce gdzie może zostać wykonany jest kompletnie dowolne. Często wybierane są dłonie, żebra, mały fragment skóry tuż za uchem czy podstawa karku.

Przeczytaj też: Jak tworzyć selfie doskonałe? Oto kilka wskazówek od fotografa

Zdjęcie główne: Content Pixie/ unsplash.com

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *